fogfájás

1-24/69 termék

Oldal
Csökkenő sorrendbe
oldalanként
  1. ADVIL Ultra Forte lágy kapszula (16db)
    Akciós ár 2 279 Ft Eredeti ár 2 749 Ft
    Az Advil Ultra Forte lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  2. ADVIL Ultra Forte lágy kapszula (24db)
    3 599 Ft
    Rating:
    100%
    Az Advil Ultra Forte lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  3. ADVIL Ultra Forte lágy kapszula (8db)
    1 699 Ft
    Az Advil Ultra Forte lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  4. ADVIL Ultra lágy kapszula (10db)
    1 529 Ft
    Az Advil Ultra lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  5. ADVIL Ultra lágy kapszula (20db)
    2 399 Ft
    Az Advil Ultra lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  6. ALEVE filmtabletta (24db)
    2 199 Ft
    Az Aleve filmtabletta fájdalom- és lázcsillapító, valamint gyulladásgátló hatású, nem szteroid gyógyszer.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  7. ALGOFLEX Baby 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió (100ml)
    1 759 Ft
    Az Algoflex Baby 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik.
    Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  8. ALGOFLEX Duo 400 mg/100 mg filmtabletta (24db)
    3 099 Ft

    Az Algoflex Duo gyorsabb és erősebb ellenfele a fájdalomnak*.

    (*a monokomponensű 400mg ibuprofén tablettához képest)

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  9. ALGOFLEX Forte dolo 400 mg filmtabletta (10db)
    1 599 Ft
    Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  10. ALGOFLEX Forte dolo 400 mg filmtabletta (20db)
    2 449 Ft
    Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  11. ALGOFLEX Forte dolo 400 mg filmtabletta (30db)
    3 199 Ft
    Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  12. ALGOFLEX Junior 40 mg/ml belsőleges szuszpenzió (100ml)
    2 599 Ft
    Algoflex Junior 40 mg/ml belsőleges szuszpenzió 6 évesnél idősebb (vagy 20 kg testsúly feletti) gyermekek számára.
    További információk
  13. ALGOFLEX Neo 200 mg filmtabletta (20db)
    Akciós ár 2 049 Ft Eredeti ár 2 499 Ft

    Az Új Algoflex Neo enyhe és közepesen erős akut izom és ízületi fájdalomra ajánlott hatékony fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer.

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  14. ALGOFLEX Rapid 400 mg lágy kapszula (10db)
    1 739 Ft
    Az Algoflex Rapid 400 mg lágy kapszula hatóanyaga, az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  15. ALGOFLEX Rapid 400 mg lágy kapszula (20db)
    2 699 Ft
    Az Algoflex Rapid 400 mg lágy kapszula hatóanyaga, az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  16. ALGOFLEX Rapid 400 mg lágy kapszula (30db)
    3 499 Ft
    Az Algoflex Rapid 400 mg lágy kapszula hatóanyaga, az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  17. ANALGESIN Dolo 220mg filmtabletta (20db)
    1 829 Ft
    Az Analgesin Dolo 220 mg filmtabletta fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő gyógyszer.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  18. APRANAX Dolo 220 mg filmtabletta (30db)
    1 999 Ft
    Az Apranax Dolo 220 mg filmtabletta naproxent tartalmaz, ami az úgy nevezett nem szteroid gyulladás-csökkentõ gyógyszerek (NSAID) csoportjába tartozik. Ez a gyógyszer csökkenti a gyulladást, a fájdalmat és a lázat.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  19. Aspirin Effect 500mg szájban diszpergálódó granulátum (10db)
    1 749 Ft

    Az Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozó gyógyszer. 

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  20. ASPIRIN Ultra 500 mg bevont tabletta (20db)
    2 129 Ft
    Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  21. ASPIRIN Ultra 500 mg bevont tabletta (40db)
    3 499 Ft
    Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  22. ASPIRIN Ultra 500 mg bevont tabletta (8db)
    1 049 Ft
    Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  23. BÉRES Trinell Pro filmtabletta (10db)
    1 039 Ft
    A Béres Trinell Pro filmtabletta láz és fájdalomcsillapító készítmény, szedése javasolt enyhe-középsúlyos fájdalom pl. menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, műtéteket követő fájdalom enyhítésére, illetve meghűlés okozta fájdalom és láz csillapítására.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  24. BÉRES Trinell Pro filmtabletta (20db)
    1 819 Ft
    A Béres Trinell Pro filmtabletta láz és fájdalomcsillapító készítmény, szedése javasolt enyhe-középsúlyos fájdalom pl. menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, műtéteket követő fájdalom enyhítésére, illetve meghűlés okozta fájdalom és láz csillapítására.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad

1-24/69 termék

Oldal
Csökkenő sorrendbe
oldalanként