lázcsillapítás

1-24/76 termék

Oldal
Csökkenő sorrendbe
oldalanként
  1. ADVIL Cold Rapid 200mg/30mg lágy kapszula (10db)
    1 879 Ft
    Az Advil Cold 200 mg/30 mg bevont tabletta ibuprofént, egy nem-szteroid gyulladáscsökkentőt (NSAID) tartalmaz, mely csillapítja a fájdalmat, valamint a hőemelkedést és a lázat. A tabletta pszeudoefedrin-hidrokloridot is tartalmaz, egy nyálkahártya-duzzanat csökkentőt, mely segít megtisztítani az orrjáratokat, és csökkenti az orrdugulást.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  2. ADVIL Cold Rapid 200mg/30mg lágy kapszula (20db)
    2 999 Ft
    Az Advil Cold 200 mg/30 mg bevont tabletta ibuprofént, egy nem-szteroid gyulladáscsökkentőt (NSAID) tartalmaz, mely csillapítja a fájdalmat, valamint a hőemelkedést és a lázat. A tabletta pszeudoefedrin-hidrokloridot is tartalmaz, egy nyálkahártya-duzzanat csökkentőt, mely segít megtisztítani az orrjáratokat, és csökkenti az orrdugulást.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  3. ADVIL Ultra Forte lágy kapszula (16db)
    Akciós ár 2 279 Ft Eredeti ár 2 749 Ft
    Az Advil Ultra Forte lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  4. ADVIL Ultra Forte lágy kapszula (24db)
    3 599 Ft
    Rating:
    100%
    Az Advil Ultra Forte lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  5. ADVIL Ultra Forte lágy kapszula (8db)
    1 699 Ft
    Az Advil Ultra Forte lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  6. ADVIL Ultra lágy kapszula (10db)
    1 529 Ft
    Az Advil Ultra lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  7. ADVIL Ultra lágy kapszula (20db)
    2 399 Ft
    Az Advil Ultra lágy kapszula ibuprofén hatóanyagot tartalmazó készítmény.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  8. ALEVE filmtabletta (24db)
    2 199 Ft
    Az Aleve filmtabletta fájdalom- és lázcsillapító, valamint gyulladásgátló hatású, nem szteroid gyógyszer.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  9. ALGOFLEX Baby 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió (100ml)
    1 759 Ft
    Az Algoflex Baby 20 mg/ml belsőleges szuszpenzió hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik.
    Fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító hatással rendelkezik.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  10. ALGOFLEX Forte dolo 400 mg filmtabletta (10db)
    1 599 Ft
    Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  11. ALGOFLEX Forte dolo 400 mg filmtabletta (20db)
    2 449 Ft
    Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  12. ALGOFLEX Forte dolo 400 mg filmtabletta (30db)
    3 199 Ft
    Az Algoflex Forte Dolo 400 mg filmtabletta hatóanyaga az ibuprofén, mely az úgynevezett nem-szteroid gyulladáscsökkentő szerek közé tartozik.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  13. ALGOFLEX Junior 40 mg/ml belsőleges szuszpenzió (100ml)
    2 599 Ft
    Algoflex Junior 40 mg/ml belsőleges szuszpenzió 6 évesnél idősebb (vagy 20 kg testsúly feletti) gyermekek számára.
    További információk
  14. ALGOFLEX Rapid 400 mg lágy kapszula (10db)
    1 739 Ft
    Az Algoflex Rapid 400 mg lágy kapszula hatóanyaga, az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  15. ALGOFLEX Rapid 400 mg lágy kapszula (20db)
    2 699 Ft
    Az Algoflex Rapid 400 mg lágy kapszula hatóanyaga, az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  16. ALGOFLEX Rapid 400 mg lágy kapszula (30db)
    3 499 Ft
    Az Algoflex Rapid 400 mg lágy kapszula hatóanyaga, az ibuprofén a nem-szteroid gyulladáscsökkentők csoportjába tartozik, amelyek a szervezetnek a fájdalomra, gyulladásra és lázra adott reakciójának megváltoztatásával biztosítanak enyhülést.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  17. ALGOPYRIN 500mg tabletta (10db)
    1 459 Ft
    Az Algopyrin 500mg tabletta hatékonyan csillapítja az erõs vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmakat, illetve lázat.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  18. ALGOPYRIN 500mg tabletta (20db)
    2 499 Ft
    Az Algopyrin 500mg tabletta hatékonyan csillapítja az erõs vagy egyéb kezelésre nem reagáló fájdalmakat, illetve lázat.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  19. ALGOPYRIN 500mg tabletta (30db)
    3 299 Ft

    Az Algopyrin 500 mg tabletta az elsőszámú* és jól bevált fájdalom- és lázcsillapító.

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  20. APRANAX Dolo 220 mg filmtabletta (30db)
    1 999 Ft
    Az Apranax Dolo 220 mg filmtabletta naproxent tartalmaz, ami az úgy nevezett nem szteroid gyulladás-csökkentõ gyógyszerek (NSAID) csoportjába tartozik. Ez a gyógyszer csökkenti a gyulladást, a fájdalmat és a lázat.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  21. ASPIRIN Complex 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz (10db)
    2 599 Ft

    Az Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. 

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  22. ASPIRIN Complex 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz (20db)
    3 699 Ft

    Az Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. 

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  23. Aspirin Effect 500mg szájban diszpergálódó granulátum (10db)
    1 749 Ft

    Az Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozó gyógyszer. 

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  24. ASPIRIN PLUS C Forte 800mg/480mg pezsgőtabletta (10db)
    2 499 Ft
    Az Aspirin Plus C Forte 800 mg / 480 mg pezsgőtablettát felnőttek és 12 évnél idősebb serdülők alkalmazhatják.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad

1-24/76 termék

Oldal
Csökkenő sorrendbe
oldalanként