megfázás és lázcsillapítás egyben

1-24/50 termék

Oldal
Csökkenő sorrendbe
oldalanként
  1. ADVIL Cold Rapid 200mg/30mg lágy kapszula (10db)
    1 879 Ft
    Az Advil Cold 200 mg/30 mg bevont tabletta ibuprofént, egy nem-szteroid gyulladáscsökkentőt (NSAID) tartalmaz, mely csillapítja a fájdalmat, valamint a hőemelkedést és a lázat. A tabletta pszeudoefedrin-hidrokloridot is tartalmaz, egy nyálkahártya-duzzanat csökkentőt, mely segít megtisztítani az orrjáratokat, és csökkenti az orrdugulást.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  2. ADVIL Cold Rapid 200mg/30mg lágy kapszula (20db)
    2 999 Ft
    Az Advil Cold 200 mg/30 mg bevont tabletta ibuprofént, egy nem-szteroid gyulladáscsökkentőt (NSAID) tartalmaz, mely csillapítja a fájdalmat, valamint a hőemelkedést és a lázat. A tabletta pszeudoefedrin-hidrokloridot is tartalmaz, egy nyálkahártya-duzzanat csökkentőt, mely segít megtisztítani az orrjáratokat, és csökkenti az orrdugulást.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  3. ASPIRIN Complex 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz (10db)
    2 599 Ft

    Az Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. 

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  4. ASPIRIN Complex 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz (20db)
    3 699 Ft

    Az Aspirin Complex 500 mg/30 mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. 

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  5. ASPIRIN Complex forró ital 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz (10db)
    2 599 Ft
    Az Aspirin Complex forró ital 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  6. Aspirin Effect 500mg szájban diszpergálódó granulátum (10db)
    1 749 Ft

    Az Aspirin Effect 500 mg szájban diszpergálódó granulátum a nem szteroid fájdalomcsillapítók és gyulladáscsökkentők csoportjába tartozó gyógyszer. 

    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  7. ASPIRIN PLUS C Forte 800mg/480mg pezsgőtabletta (10db)
    2 499 Ft
    Az Aspirin Plus C Forte 800 mg / 480 mg pezsgőtablettát felnőttek és 12 évnél idősebb serdülők alkalmazhatják.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  8. ASPIRIN PLUS C Forte 800mg/480mg pezsgőtabletta (20db)
    3 499 Ft
    Az Aspirin Plus C Forte 800 mg / 480 mg pezsgõtablettát felnõttek és 12 évnél idõsebb serdülõk alkalmazhatják.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  9. ASPIRIN PLUS C pezsgőtabletta (10db)
    1 999 Ft
    Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, megfázás okozta torokfájdalom, hátfájás, ízületi és izomfájdalmak; továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  10. ASPIRIN PLUS C pezsgőtabletta (20db)
    2 999 Ft
    Az Aspirin Plus C pezsgőtabletta alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, megfázás okozta torokfájdalom, hátfájás, ízületi és izomfájdalmak; továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  11. ASPIRIN Ultra 500 mg bevont tabletta (20db)
    2 129 Ft
    Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  12. ASPIRIN Ultra 500 mg bevont tabletta (40db)
    3 499 Ft
    Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  13. ASPIRIN Ultra 500 mg bevont tabletta (8db)
    1 049 Ft
    Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  14. COLDREX citrom ízű por belsőleges oldathoz (14db)
    3 199 Ft
    A Coldrex citrom ízû por belsõleges oldathoz felnõttek és 12 éves vagy annál idõsebb serdülõk számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg - gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  15. COLDREX citrom ízű por belsőleges oldathoz (10db)
    2 849 Ft
    A Coldrex citrom ízű por belsőleges oldathoz felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb gyermekek és serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg-gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  16. COLDREX Junior por belsőleges oldathoz (10db)
    2 999 Ft
    A Coldrex Junior por belsőleges oldathoz 6 éves vagy annál idősebb gyermekek számára a megfázás és az influenza, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg-gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú tüneteinek enyhítésére javallott.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  17. COLDREX MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz (10db)
    3 099 Ft
    A Coldrex MaxGrip citrom ízű por belsőleges oldathoz felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb gyermekek és serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg-gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  18. COLDREX MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz (10db)
    3 099 Ft
    A Coldrex MaxGrip mentol és erdei gyümölcs ízű por belsőleges oldathoz felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb gyermekek és serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg-gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  19. COLDREX Plus köhögés elleni por belsőleges oldathoz (10db)
    3 099 Ft
    A Coldrex Plus köhögés elleni por belsőleges oldathoz a megfázás és az influenza tüneteinek, úgymint fájdalmak, pl. fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, valamint orrdugulás, hidegrázás és láz rövid távú enyhítésére alkalmazzák.
    Fellazítja a makacs köpetet (légúti váladékot) és enyhíti a hurutos köhögést felnőtteknél és 15 éves vagy annál idősebb serdülőknél.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  20. COLDREX tabletta (12db)
    1 799 Ft
    A Coldrex tabletta felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrfolyás, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg-gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  21. COLDREX tabletta (24db)
    2 899 Ft
    A Coldrex tabletta felnőttek és 12 éves vagy annál idősebb serdülők számára a megfázás és az influenza tüneteinek, mint például láz, fejfájás, torokfájás, végtagfájdalom, orrfolyás, orrdugulás, valamint az orrmelléküreg-gyulladás (szinuszitisz) és a vele járó fájdalom rövid távú enyhítésére javallott.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  22. DIAPULMON Inhalációs cseppek (20ml)
    4 129 Ft
    A Diapulmon inhalációs cseppek hatóanyagai illóolajok, melyek szabaddá teszik a légutakat, fokozzák a nyálkahártyák véráramlását, könnyítik a légzést.
    További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  23. GRIPPOSTAD C kemény kapszula (20db)
    2 329 Ft
    A Grippostad C kemény kapszula az influenzaszerû tünetek és meghûléses betegségek kezelésére szolgál. További információk
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad
  24. HERBAL SWISS KID Lándzsás útifű és kakukkfű szirup (150ml)
    3 099 Ft
    -
    +
    Összehasonlításhoz ad

1-24/50 termék

Oldal
Csökkenő sorrendbe
oldalanként